Montaż

Potrzebujesz wykonawcy? Skontaktuj się z nami!

Bezpłatna wycena

  1. wyślij do nas projekt/plany wraz ze zdjęciem aktualnego stanu,
    a my przygotujemy wycenę
  2. umów się z nami na pomiar, wyliczymy potrzebną ilość materiału,
    doradzimy w kwestiach technicznych i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie

 

Zajmujemy się wykonaniem hydroizolacji, wykonujemy posadowienie konstrukcji nośnej tarasu na gruncie, montujemy deski tarasowe na wylewce betonowej, papie, styrodurze. Proponujemy kompleksowe wykonanie elewacji tj. ocieplenie pod deskami (styropian/wełna), malowanie wraz z montażem elewacji drewnianej. Sposób montażu elewacji drewnianej uzgadniamy z klientem.

Tarasy z thermodrewna (thermo sosna i thermo jesion) montujemy za pomocą system ukrytego montażu. Do elewacji z thermodrewna stosujemy wkręty ze stali nierdzewnej. Deski montujemy tak, aby nie było widać wkrętów. Deski elewacyjne z thermo jesionu przystosowane są do montażu za pomocą klipów ze stali. W tarasie czy elewacji nie widać wkrętów, co podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Tego rodzaju montaż zwiększa także żywotność desek, gdyż nie narusza ich powierzchni.

Na życzenie klienta do desek tarasowych tradycyjnie montowanych na wkręty (np. modrzew syberyjski) stosujemy systemu ukrytego montażu marki Sihga. Poniższy film obrazuje zasadę działania systemu.

Zajmujemy się szeroko rozumianą architekturą ogrodową – wykonujemy rolety drewniane na wymiar i według życzenia klienta. Proponujemy wykonanie donic drewnianych, ławek, pergoli, konstrukcji drewnianych, zadaszeń z drewna.

Nasze produkty można zobaczyć w zakładce Realizacje.

 

Przeprowadzamy odnowę i konserwację tarasów. Thermodrewno (sosna i jesion) bez zabezpieczenia patynuje (szarzeje), co daje efekt pożądany przez wielu użytkowników. Ze względu na swoje walory surowiec ten nie wymaga zabezpieczania, a bez olejowania zmienia odcień na delikatny szary. Olejowanie tarasu (wymagane w przypadku tradycyjnej deski tarasowej) poprawia walory wizualne, a także chroni deski przed warunkami atmosferycznymi.Zazwyczaj taras drewniany olejuje się dwa razy do roku – wiosną w celu odświeżenia kolory przed sezonem oraz późną jesienią w celu odżywienia drewna przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Do konserwacji i odświeżania tarasów po zimie stosujemy najwyższej jakości olejów oraz lazur olejnych.